loadingimg

Wczytuję dane...
ubutik.pl - Okulary Ray-Ban, Oakley, Vogue
  • 0.00 PLN
    ( 0 )
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

Najwyższej jakości gogle firmy OAKLEY

Gogle firmy OAKLEY to ważna część wyposażenia sportowego każdego narciarza i snowboardzisty. W ofercie znajduje się szeroka gama gogli renomowanych firm, spełniających standardy obowiązujące sprzęt narciarski. Dostępne są modele męskie, damskie i dziecięce, różniące się wielkością, kształtem i kolorystyką. Komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo to najważniejsze cechy oferowanych gogli. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, a pod względem kształtu zostały tak wyprofilowane, aby zapewniały idealne dopasowanie do twarzy oraz kasku, a także szeroki kąt widzenia. Są lekkie, a przylegając do twarzy, nie powodują nieprzyjemnego ucisku na nosie.

Ze względu na kolor szyb, jaśniejszy lub ciemniejszy, gogle znajdujące się w ofercie mogą być używane w różnych warunkach atmosferycznych. Wszystkie chronią oczy przez przed promieniowaniem UV blaskiem słonecznym odbijającym się od śniegu. Oferujemy również gogle z szybami fotochromowymi o zmiennej przepuszczalności światła lub z opcją szybek wymiennych. Również osoby noszące okulary korekcyjne mogą znaleźć gogle idealne dla siebie. Gogle wąskie, średnie i szerokie, o kształcie klasycznym lub nowoczesnym designie, ale wszystkie idealne do jazdy w różnych warunkach.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.