loadingimg

Wczytuję dane...
ubutik.pl - Okulary Ray-Ban, Oakley, Vogue
  • 0.00 PLN
    ( 0 )
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Okulary Wrocław

W zakładce Okulary Wrocław znajdą Państwo informacje o naszym salonie i dowiecie się, jak nas znaleźć. Dostępne są tu również informacje o naszej ofercie, o proponowanych modelach opraw i okularów słonecznych, a także o doradztwie i badaniach, które będziecie Państwo mogli przeprowadzić w naszej siedzibie.

Nasza oferta

Salon optyczny Unique Boutique jest miejscem dedykowanym wszystkim tym, którzy dzielą z nami pasję do okularów. Naszą filozofię stanowi indywidualne podejście do każdego, kto zechce nas odwiedzić. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę doskonale rozumiejącą Wasze wyjątkowe potrzeby, wymagania oraz wyrafinowany gust.

Nasz personel posiada bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu optyki oraz optometrii – niezwykle szczegółowej dziedziny wiedzy zajmującej się ochroną, usprawnianiem, zachowaniem oraz rozwojem procesu widzenia. W naszym salonie będą Państwo mogli skorzystać z badania optometrystycznego, a także z naszej pomocy w dopasowaniu okularów i soczewek kontaktowych.

Nasza oferta stanowi wybór spośród aktualnie najmodniejszych na rynku modeli opraw oraz okularów słonecznych. Posiadamy szeroką paletę produktów wiodących na świecie marek i projektantów, takich jak  Ray Ban, Oakley, Vogue , Le Tanneur, Lorenzo Conti oraz SECG.

Gdzie nas znaleźć?

Jeden z naszych salonów mieści się we Wrocławiu przy ulicy Świdnickiej (naprzeciwko opery). Jesteśmy tam do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 11:00 do 19:00 oraz w niedziele od 11:00 do 16:00. Drugi salon znajdą Państwo w Centrum Handlowym „Magnolia Park” przy ulicy Legnickiej. Tam czekamy na Państwa od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00.