loadingimg

Wczytuję dane...
ubutik.pl - Okulary Ray-Ban, Oakley, Vogue
  • 0.00 PLN
    ( 0 )
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Polityka prywatności

a. Firma UNIQUE BOUTIQUE sp. z o.o. włściciel sklepu internetowego ubutik.pl  zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.
 
b. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej oraz przesyłanie aktualnej oferty handlowej. Dane te są poufne i nie będą w żaden sposób ujawniane osobom trzecim.
 
c. Jednocześnie Zamawiający wyraża zgodę na otrzymywanie na podany w trakcie procesu rejestracji adres skrzynki poczty elektronicznej, korespondencji z ubutik.pl w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144 poz. 1204).

d. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: butik@uniqueboutique.pl
 
e. Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane firmie UNIQUE BOUTIQUE sp.z o.o.. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy Polcard.